5 Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych HumanDoc - Zawiślak & Partners in Law
MENU

5 Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych HumanDoc

humanW dniach 7-9 listopada 2014 r. w trzech polskich miastach odbędzie się 5 Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych HumanDoc.

Kina w Warszawie (Kinoteka), Krakowie (Agrafka, Kika) i Poznaniu (CK Zamek) w ramach Festiwalu HumanDOC prezentować będą filmy dokumentalne, krótko- i długometrażowe, pokazujące globalne współzależności, problemy i wyzwania. Festiwal ma m.in. na celu przedstawienie takich zagadnień jak: życie za mniej niż jednego dolara dziennie, walka z wykluczeniem społecznym, skutki zmian klimatycznych, pomoc międzynarodowa, konflikty.

Na stronie www festiwalu znajdziemy opis Przegląd festiwalu prezentuje filmy niebanalne, pełne pasji i emocji, które uwrażliwiają na niesprawiedliwość społeczną i przede wszystkim inspirują do działania, pokazują, że nawet będąc tu, w Polsce, możemy zmieniać życie innych ludzi na lepsze, pomagać nawet w najdalszych zakątkach świata.

Polecamy.

Więcej szczegółów, w tym program wydarzenia na:  http://humandoc.net/

Organizatorzy zapraszają również do udziału w konkursie fotograficznym w kategorii DEMOKRACJA W DZIAŁANIU. Fotografie mają dotyczyć szeroko pojętej transformacji, zmian w drodze do demokracji. Mogą one dotyczyć bohaterów transformacji, lokalnych inicjatyw, samoorganizujących się społeczności czyli budowa społeczeństwa obywatelskiego w praktyce. Fotografie mogą pochodzić z Polski i z innych krajów.

Zdjęcia można nadsyłać do soboty – 25.10.2014 do godz. 23:59.

Najlepsze zdjęcie zostanie nagrodzone aparatem fotograficznym Olympus STYLUS 1.

Regulamin i szczegóły na http://humandoc.net/6_konkurs_fotograficzny

 

© 2005-2017 Zawiślak & Partners in Law

Kancelaria Prawna Magdalena Zawiślak & Partners in Law ul. Kaliska 23 lok. U1, 02-316 Warszawa tel. (22) 101 09 40 fax: (22) 101 09 59 kancelaria@partnersinlaw.pl