MENU

Z&P, czyli Zdolni i Pracowici

Te słowa najlepiej opisują kompetencje i zaangażowanie zespołu Kancelarii Prawnej Zawiślak & Partners in Law.

Jesteśmy doświadczonymi, ambitnymi ludźmi, dla których prawo to coś więcej niż tylko praca. Prawnicy Z&P to ludzie z pasją, którzy specjalizując się w poszczególnych dziedzinach prawa, stworzyli kompletny i zgrany zespół. Z&P to kancelaria która odpowie na Twoje oczekiwania oferując kompleksową obsługę prawną i nowoczesne podejście do Klienta.

Uważamy, że dobry prawnik powinien uczulać Klienta na zabezpieczanie procesów biznesowych przed ich potencjalnymi negatywnymi skutkami prawnymi. Jesteśmy nastawieni na wysoką jakość obsługi prawnej, innowacyjność oraz partnerskie relacje z Klientem. Wyznajemy zasadę, że dobry prawnik to oszczędność, a nie koszt dla Klienta. Propagujemy przystępność i przejrzystość dostarczanej przez nas usługi.

„Kancelaria Prawna Zawiślak & Partners in Law zapewnia najwyższy poziom prawnego i podatkowego doradztwa. To kancelaria, która współgra z Twoim biznesem. Skorzystaj z naszych usług i poczuj się bezpiecznie.”

Magdalena Zawiślak, Partner Zarządzający

Skontaktuj się teraz

Masz pytanie? Chcesz rozwiać swoje wątpliwości?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie doradzimy, podpowiemy, zaproponujemy spotkanie w celu omówienia szczegółów.

© 2005-2017 Zawiślak & Partners in Law

Kancelaria Prawna Magdalena Zawiślak & Partners in Law ul. Kaliska 23 lok. U1, 02-316 Warszawa tel. (22) 101 09 40 fax: (22) 101 09 59 kancelaria@partnersinlaw.pl