Pieczęć prewencyjna Z&P ! - Zawiślak & Partners in Law
MENU

Pieczęć prewencyjna Z&P !

Aby zmniejszyć ryzyko nieterminowych płatności za Faktury VAT przez Państwa Kontrahentów, z myślą o Państwa firmie i dla Państwa komfortu przygotowaliśmy specjalny projekt pieczęci prewencyjnej. Pieczęć prewencyjna wywiera ogromny wpływ na firmy, które mają problemy z terminowymi zapłatami lub po prostu mają w zwyczaju zadłużanie się. Z badań wynika, iż osoba borykająca się z problemami finansowymi, zdecydowanie częściej decyduje się na zapłatę Faktury VAT na której widnieje pieczęć prewencyjna niż na Fakturę VAT bez pieczęci. Pieczęć prewencyjna to nie tylko doskonały mechanizm psychologiczny oraz ostrzegawczy, ale również dowód na profesjonalizm firmy. Pieczątka informuje Kontrahenta o współpracy z Kancelarią Prawną, dzięki czemu ma on większą świadomość konsekwencji zaciąganych zobowiązań.

Jeżeli chcą Państwo korzystać z pieczęci prewencyjnej zaprojektowanej na specjalne życzenie Kancelarii Prawnej Zawiślak & Partners in Law, bądź macie Państwo pytania lub wątpliwości, prosimy napisać do nas na e-mail: tutunidis@partnersinlaw.pl lub dzwonić pod numer tel. (22) 101 09 40. Zamówienie zrealizuje dla Państwa profesjonalna firma poligraficzna. Zachęcamy do skorzystania z pieczęci prewencyjnej Z & P !

© 2005-2017 Zawiślak & Partners in Law

Kancelaria Prawna Magdalena Zawiślak & Partners in Law ul. Kaliska 23 lok. U1, 02-316 Warszawa tel. (22) 101 09 40 fax: (22) 101 09 59 kancelaria@partnersinlaw.pl