MENU

Rusza BLOG Z&P!

W dzisiejszych czasach trudno jest dogonić technologię i być „trendy”. Tempo zmian trendów jest bardzo dynamiczne, a zależy głównie od zmieniających się potrzeb i zainteresowań ich odbiorców. Rynek staje się coraz bardziej konkurencyjny, a oczekiwania ludzi wciąż wzrastają. Będąc innowacyjną Kancelarią Prawną śledzimy wszystkie nowinki w świecie technologii i wirtualnych mediów. Po przełomowym dodaniu do naszej oferty usług prawnych Innowacyjnego Konta Klienta, ciągłym udoskonalaniu strony internetowej Z&P, nadszedł czas na prowadzenie bloga Z&P o wyspecjalizowanej tematyce prawnej.

 _1130997

Blog Z&P to nasze autorskie artykuły na tematy poruszające i ważne zagadnienia z dziedziny prawa. Na naszym blogu znajdziecie ciekawe informacje prawne, które pomogą Wam rozstrzygnąć pewne kwestie, rozszerzyć Waszą wiedzę, zaplanować dalszą strategię działania, a jeżeli zaistnieje taka potrzeba, zwrócić się o pomoc do naszej Kancelarii Prawnej. Czytając Blog Z&P będziecie na bieżąco z nowinkami w prawie aby sprawnie podejmować decyzje. Wysokiej jakości artykuły mogą świadczyć o niezawodności naszej obsługi prawnej oraz kompetencji naszego zespołu.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania Bloga Z&P i życzymy miłej lektury.

 

© 2005-2018 Zawiślak & Partners in Law

Kancelaria Prawna Magdalena Zawiślak & Partners in Law ul. Kaliska 23 lok. U1, 02-316 Warszawa tel. (22) 101 09 40 fax: (22) 101 09 59 kancelaria@partnersinlaw.pl