MENU

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm oraz osób indywidualnych, zarówno w ramach jednorazowych zleceń jak i stałej obsługi prawnej. Naszym celem jest wyeliminowanie problemów prawnych u naszych Klientów. Nieuczciwi kontrahenci, niedotrzymane umowy czy problemy z nierzetelnymi pracownikami to sytuacje, które mogą pojawić się w każdym przedsiębiorstwie. Zwracając się do nas otrzymasz rzetelną pomoc w ich rozwiązaniu, następnie będziemy czuwać by zabezpieczyć Twoją firmę przed ich powtórzeniem.

Na bieżąco informujemy Klientów o zmianach w prawie oraz interpretujemy przepisy pod kątem ich działalności. Tworzymy prognozy prawne podejmowanych procesów biznesowych. Udzielamy szybkich konsultacji na każdą zgłoszoną wątpliwość. Sporządzamy niezbędną dokumentację w procedurach zamówień publicznych. Jeśli potrzebujesz zmiany umowy spółki bądź przedmiotu działalności zajmujemy się pełną bieżącą obsługą korporacyjną firm.

Doradzimy Ci także w optymalnym zatrudnianiu w oparciu o umowy cywilnoprawne i umowy o pracę. Dobrze sporządzona umowa uchroni Cię przed jej niepożądanymi skutkami w przypadku jej niewykonania. Przygotowujemy regulaminy, w tym zamieszczane na stronach internetowych.

Procesy to także nasza domena. Szczególnie w sprawach o zapłatę ale także z zakresu naruszenia dóbr osobistych, prawa budowlnego czy o podział majątku pomiędzy małżonkami . Udało nam się doprowadzić do wielu ugód w skomplikowanych i przewlekłych sprawach sądowych. Jeżeli to możliwe, w pierwszej kolejności dążymy do zawierania efektywnych porozumień przedsądowych tak aby zminimalizować koszty procesowe po stronie Klienta.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Skontaktuj się teraz

Masz pytanie? Chcesz rozwiać swoje wątpliwości?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie doradzimy, podpowiemy, zaproponujemy spotkanie w celu omówienia szczegółów.