MENU

Formularz kontaktowy

Nie musisz już wychodzić z domu aby umówić się z prawnikiem, nie musisz marnować czasu i pieniędzy na telefony oraz pisać długich wiadomości e-mail – wypełnij jedynie formularz kontaktowy do wybranego przez Ciebie Pakietu Z&P (Pakiet Podstawowy, Pakiet Optymalny, Pakiet Premium), a my błyskawicznie skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia indywidualnej oferty dostosowanej do Twoich potrzeb.

Teraz, dzięki formularzowi kontaktowemu do Pakietów Z&P, będziesz mógł poinformować nas o Twoich planach co do zakresu obsługi prawnej. Do Twoich zadań należy jedynie podjęcie decyzji, który Pakiet najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom oraz wypełnienie odpowiedniego formularza kontaktowego (imię, nazwisko, nazwa firmy, telefon kontaktowy, adres e-mail, zakres obsługi prawnej, preferowany termin spotkania). Reszta należy do nas. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia tworzymy ofertę zawierającą się w danym Pakiecie Z&P dedykowaną specjalnie dla Ciebie. Wysyłając ofertę Z&P odpowiadamy na Twoją propozycję spotkania. A wszystko to szybko i bez zbędnych formalności.

Partners in Law – Prawo w biznesie.

Uwaga, uwaga promocja!

Korzystanie z Formularzy Kontaktowych to również oszczędność pieniędzy. Chcesz obniżyć cenę wybranego Pakietu na świadczenie obsługi prawnej przez Z&P?  Śpiesz się! Każdego miesiąca 5 pierwszych osób, które skontaktuje się z nami poprzez Formularz Kontaktowy i zamówi ostatecznie Pakiet na obsługę prawną przez Z&P, otrzyma 20% rabat na wybrany przez siebie Pakiet.

Zamów już teraz!