MENU

Obsługa prawna firm transportowych

W naszej kancelarii posiadamy duże doświadczenie w obsłudze firm transportowych. Specjalizujemy się w regulacjach dotyczących przewozu osób i rzeczy, jak również pracy kierowców czy używaniu tachografów. Posiadana przez nas wiedza sprawia, że nie musimy od podstaw zdobywać informacji związanych z prawem transportowym, ale jesteśmy w stanie udzielić wartościowych rad w każdej sytuacji i szybko znaleźć najlepsze możliwe wyjście.

Odpowiednia pomoc dla firmy
W ramach naszej działalności sporządzamy również regulaminy przewozów, jak również udzielamy porad prawnych związanych ze stosowaniem prawa przewozowego. W naszej kancelarii doskonale wiemy, jak funkcjonują zarówno polskie, jak i zagraniczne firmy transportowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, jacy kierowcy są zatrudniani, a także, jak najlepiej prowadzić procesy sądowe, by osiągnąć zamierzony efekt. Dbamy o bieżącą znajomość prawa, w związku z czym śledzimy wszystkie nowelizacje. Znamy także ciekawe nowinki branżowe, które pozwalają nam na świadczenie usług na jeszcze lepszym poziomie.

Bogate doświadczenie
W naszej firmie zajmowaliśmy się już wieloma sprawami związanymi z branżą transportową. Dzięki temu naprawdę dobrze znamy się na specyfice prowadzenia firmy przewozowej czy spedycyjnej. Doradzamy, jak najlepiej zatrudniać kierowców, a także jesteśmy w stanie służyć pomocą we wszelkich procesach sądowych dla czy przeciw przewoźnikom oraz firmom spedycyjnym. Zdobyta wiedza i doświadczenie sprawiają, że jesteśmy w stanie podpowiedzieć, w jaki sposób najlepiej i najskuteczniej będzie można osiągnąć zamierzony cel.

Zakres działań
W związku z tą dziedziną naszej działalności, jaką jest obsługa prawna firm transportowych, udzielamy porad, jak radzić sobie w przypadku problemów z kierowcami w sądach pracy, kierujemy także odpowiednie roszczenia do zakładów ubezpieczeń, jak również windykujemy należności. Nasi doświadczeni prawnicy potrafią udzielić fachowej porady w każdej sytuacji i znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie dla każdego klienta.

Dlaczego warto wybrać naszą kancelarię?
Wybierając naszą kancelarię, można być pewnym usług świadczonych na najwyższym poziomie. Służymy pomocą i wsparciem, a przede wszystkim dbamy o to, by uzyskany efekt końcowy był jak najbardziej korzystny dla naszego klienta. Wiemy, że prawo stale się zmienia, dlatego kontrolujemy wszelkie zmiany w normach związanych z prawem transportowym, a to sprawia, że zawsze dysponujemy całą niezbędną wiedzą. Pomagamy także w sytuacjach wymagających niestandardowych rozwiązań. Priorytetem jest dla nas znalezienie takiego wyjścia z danej sytuacji, by osiągnąć możliwie najlepszy efekt końcowy i udzielić odpowiednich porad. Potrafimy działać pod presją czasu, a jednocześnie nie zapominamy, by do każdego powierzonego nam zadania podchodzić z pełnym zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół. Jesteśmy także elastyczni, dzięki czemu zawsze możemy znaleźć rozwiązanie, które będzie dostosowane do konkretnego stanu faktycznego oraz do danych potrzeb i oczekiwań.

W naszej kancelarii znajdą Państwo także pomoc w zakresie:

  • prawa transportowego
  • działalności odszkodowawczej
  • prawa umów
Skontaktuj się teraz

Masz pytanie? Chcesz rozwiać swoje wątpliwości?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie doradzimy, podpowiemy, zaproponujemy spotkanie w celu omówienia szczegółów.