MENU

Obsługa i przekształcanie spółek oraz stała obsługa prawna firm

Zajmujemy się szeroko pojętą stałą obsługą prawną firm i spółek handlowych. Oferujemy stałą i doraźną obsługę firm. Doradzamy już na etapie wyboru formy działalności pod kątem prawnym, administracyjnym oraz podatkowym. Obsługujemy procesy łączenia, dzielenia i przekształcania spółek, a także przeprowadzania likwidacji. Zapraszamy do naszej kancelarii w Warszawie.

Powierzając nam bieżącą obsługę Twojej firmy zyskujesz spokój oraz rzetelną opieką nad prowadzonymi sprawami, porady, ekspertyzy i wsparcie w trudnych decyzjach. Prowadzimy negocjacje i przygotowujemy umowy, porozumienia i ugody, mając na względzie dobro i interes naszego Klienta.

Stała obsługa prawna firm

 

Przekształcanie i podział spółek – precyzja i profesjonalizm

Z naszej pomocy przy przekształcaniu spółek korzystają podmioty, którym zależy na sprawnym przeprowadzeniu zmiany swojej formy prawnej. Takie działania są prostsze niż likwidacja spółki i zakładanie nowego przedsiębiorstwa. Zależy nam na tym, żeby dodatkowo ułatwić wszystkie formalności, dlatego proponujemy naszym klientom i klientkom kompleksowe wsparcie na każdym etapie przekształcania spółki. W efekcie mogą Państwo w dość krótkim czasie cieszyć się satysfakcjonującym rozwiązaniem sprawy.

Dysponujemy również doświadczeniem w podziale spółek. Rezultatem naszych wysiłków jest przeniesienie majątku konkretnej spółki dzielonej na inną spółkę, również tę nowo powstałą. Eksperci zatroszczą się dokładnie o liczne czynności przygotowawcze, które są wymagane do przeprowadzenia tego procesu. Zajmujemy się też czynnościami właścicielskimi oraz pozostałymi formalnościami.

kobieta i mężczyzna przy stole

Restrukturyzacja firm i rozwiązanie spółki cywilnej

Postaraliśmy się w taki sposób skonstruować naszą ofertę, żeby z naszej pomocy mogły korzystać podmioty na różnym etapie swojej działalności. Zachęcamy do kontaktu przedsiębiorców, planujących restrukturyzację, likwidację spółki z oo lub spółki jawnej. Niezależnie od tego, jakiej usługi Państwo potrzebujecie, proponujemy:

  • – przystępne doradztwo

Bardzo zależy nam na pozytywnej relacji z usługobiorcami. Państwa sprawą zajmą się życzliwi eksperci. W naszej pracy każdego dnia łączymy profesjonalizm z otwartym, serdecznym podejściem.

  • – terminowość

Szanujemy czas naszych klientów i klientek. Realizujemy zadania zgodnie z wcześniej określonym planem.

  • – aktualną wiedzę

Jesteśmy na bieżąco ze zmianami prawnymi, co sprawia, że proponujemy klientom aktualne rozwiązania o największej skuteczności.

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby na warszawskiej Ochocie lub do skontaktowania się z nami drogą mailową/telefoniczną. Jeśli mają Państwo wątpliwości w związku z ofertą, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Zwiń

Skontaktuj się teraz

Masz pytanie? Chcesz rozwiać swoje wątpliwości?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie doradzimy, podpowiemy, zaproponujemy spotkanie w celu omówienia szczegółów.