MENU

Prawo rodzinne i porady prawne

Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w sprawach rodzinnych zorientowanych głównie na sprawy rozwodowe, gwarantuje Państwu dyskrecję, komfort psychiczny, spokój i oszczędność czasu. Możesz u nas zasięgnąć porady prawnej, zlecić napisanie pozwu lub wniosku do sądu, a także powierzyć prowadzenie całej sprawy sądowej. Wesprzemy Cię w prowadzeniu negocjacji przy podziale majątku bądź sporządzaniu majątkowej umowy małżeńskiej (intercyzy) czy umowy alimentacyjnej. Znajdź dobrego prawnika i skorzystaj z naszych porad prawnych. Zapraszamy do kancelarii radcy prawnego Zawiślak & Partners in Law w Warszawie.

Zajmujemy się przygotowywaniem pozwów o rozwód z i bez orzekania o winie oraz prowadzeniem tych spraw w sądzie. Prowadzimy sprawy o ustalenie praw do opieki nad dzieckiem oraz o podział majątku. Przygotowujemy pozwy o ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa, a wszystko to w atmosferze zrozumienia, wsparcia i pełnej dyskrecji.

Mając świadomość jak często skomplikowane i emocjonalne mogą być sprawy rodzinne, dla poprawy Państwa samopoczucia, Kancelaria Z&P zdecydowała się na nawiązanie współpracy z Agencją Detektywistyczną i Poradnią Psychologiczną.

Pełne wsparcie w zakresie prawnym i psychologicznym

Korzystając z naszej kompleksowej usługi otrzymają Państwo pełne wsparcie w dokonaniu zmiany pod względem prawnym i psychologicznym. Realizujemy wszystkie formalności związane z umówieniem Państwa na pierwsze spotkanie, a nasza współpraca gwarantuje Państwu korzyść finansową tzn. rabaty na usługi detektywistyczne i psychologiczne.

Inne usługi kancelarii


Oprócz porad prawnych kancelaria nasza oferuje także usługi w zakresie:

 

Porady prawne dobrego prawnika rodzinnego - rodzina

Dobry prawnik pomoże w każdej sytuacji

Inne usługi kancelarii

Skontaktuj się teraz

Masz pytanie? Chcesz rozwiać swoje wątpliwości?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie doradzimy, podpowiemy, zaproponujemy spotkanie w celu omówienia szczegółów. Kancelaria Prawna Warszawa tel. (22) 101 09 40