MENU

Stala obsługa prawna firm

 

Obsługa prawna firm

Dobry prawnik to dla każdego przedsiębiorstwa nie tyle koszty, co duża oszczędność. Zabezpieczenie procesów biznesowych przed potencjalnymi negatywnymi skutkami prawnymi jest bowiem równoznaczne z oszczędnością czasu, nerwów, a często także pieniędzy. Do jednej z naszych specjalizacji należy właśnie stała obsługa prawna przedsiębiorców.

 

Stała obsługa prawna

Przy prowadzeniu przedsiębiorstwa przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji, która ma istotne znaczenie gospodarcze, warto skorzystać z pomocy doświadczonego prawnika. Dzięki temu będzie można uchronić się przed popełnieniem błędów, które często mają ogromny wpływ na prosperowanie całej firmy. W naszej warszawskiej kancelarii stawiamy na skuteczne rozwiązywanie problemów, a także udzielamy przedsiębiorcom fachowej pomocy związanej z prowadzeniem działalności gospodarczej. W ramach stałej obsługi prawnej dla firm zajmujemy się takimi aspektami jak proces rejestracji spółek, pomagamy także przy likwidacji działalności czy różnego rodzaju przekształceniach. Przepisy związane z tymi czynnościami są bowiem skomplikowane, a popełnienie jakiegokolwiek błędu może wiele kosztować.

 

Podczas spotkania

 

Obsługa prawna firm w Warszawie

Obsługa prawna przedsiębiorców to obecnie jedno z zadań najczęściej powierzanych prawnikom. Zapotrzebowanie na tego typu usługi stale rośnie. Przedsiębiorcy są bowiem coraz bardziej świadomi ryzyka, jakie niesie za sobą prowadzenie działalności gospodarczej. W naszej kancelarii wiemy, że każde przedsiębiorstwo jest specyficzne i jedyne w swoim rodzaju, dlatego wymaga obsługi dopasowanej do konkretnych potrzeb. Oferujemy wsparcie przy rozwiązywaniu codziennych problemów takich jak prowadzenie negocjacji, jak również tworzenie wzorców umów czy regulaminów dopasowanych do struktury przedsiębiorstwa.
Doradzamy także, jak zoptymalizować zewnętrzne procesy gospodarcze w relacjach z kontrahentami. Zajmujemy się również kwestiami związanymi z reprezentację przedsiębiorcy. Takie działania obejmują nie tylko reprezentację przed sądem, gdyż wiele sporów można rozwiązać w sposób polubowny. Poza salą sądową pomagamy sporządzać wezwania do zapłaty czy właściwie poprowadzić negocjacje w sprawie zaległych należności. Doświadczenie w pracy przed sądem sprawia natomiast, że jesteśmy w stanie pomóc także, gdy nie uda się osiągnąć porozumienia z drugą stroną.

 

Dlaczego my?

Kancelaria Prawna Zawiślak & Partners in Law to zespół tworzony przez doświadczonych i ambitnych ludzi, którzy pracują z pasją i pełnym zaangażowaniem. Dzięki wyspecjalizowaniu w konkretnych dziedzinach prawa możliwe było stworzenie zgranego zespołu, który jest w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom. Spośród konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim możliwość zapewnienia kompleksowej obsługi prawnej i umiejętność nowoczesnego podejścia do każdego klienta. Nie straszna jest nam praca pod presją czasu – każde zadanie umiemy wykonać szybko, jednocześnie nie zapominając o zachowaniu pełnego profesjonalizmu i rzetelności. W naszej kancelarii stawiamy też na innowacyjność i partnerskie relacje.

 

Podczas spotkania

 

W naszej kancelarii w Warszawie znajdą Państwo także pomoc w zakresie:

  • – usług windykacyjnych dla firm
  • – usług prawnych dla startupów
  • – obsługi prawnej firm transportowych