MENU

To już za nami – I edycja otwartego dnia porad prawnych w Z&P dobiegła końca!

77_600x340W miniony piątek w Kancelarii Z&P odbył się dzień bezpłatnych konsultacji prawnych. Nasi prawnicy zmierzyli się z problemami z wielu dziedzin prawa by pomóc naszym gościom i odpowiedzieć na ich szczegółowe, dociekliwe pytania. Pojawiły się między innymi zagadnienia dotyczące prawa spadkowego, spraw rodzinnych, przekształcania spółek, prawa podatkowego, procedur windykacyjnych, prawa pracy oraz praw autorskich.

Atmosfera była przyjazna, pełna wzajemnego szacunku i cierpliwości. Ze względu na duża liczbę osób zainteresowanych oraz złożoność porad udzielanych zarówno przybyłym gościom jak również telefonicznie osobom, które nie mogły osobiście pojawić się w naszej Kancelarii, utworzyły się małe kolejki oczekujących na konsultacje, którym czas umilaliśmy kawą, herbatą i poczęstunkiem.

Od naszych gości usłyszeliśmy wiele ciepłych słów, podziękowań i życzeń, mamy nadzieję, że wszystkie się spełnią!

I edycję dnia otwartego porad prawnych uważamy za sukces, dlatego z ogromną satysfakcją przystępujemy do planowania kolejnych edycji! Widząc jak wielu osobom mogliśmy pomóc jesteśmy zmotywowani do nieustawania w dążeniu do miana Kancelarii XXI wieku, wychodzącej naprzeciw problemom i potrzebom, które możemy rozwiązać dzięki naszej pasji, doświadczeniu oraz wiedzy prawniczej!