MENU

Skuteczne usługi windykacyjne dla firm

Płynność finansowa przedsiębiorstw czy też firm w głównej mierze zależy od terminowej realizacji zobowiązań przez kontrahentów. Zdarzają się jednak opóźnienia w regulowaniu należności bądź zupełne zaniechanie ich uiszczania. W takiej sytuacji zaleca się przekazanie danej sprawy profesjonalnej windykacji.
Kancelaria Z&P ma duże doświadczenie na polu skutecznej windykacji dłużników. Zawsze dobiera optymalną strategię odzyskiwania należności finansowych.

Usługi windykacyjne Warszawa – kompleksowa pomoc w zakresie windykacji należności

Zespół kancelarii tworzą specjaliści w dochodzeniu roszczeń finansowych, a dzięki temu nasi Klienci szybko i bezpiecznie mogą odzyskać zaległe płatności w duchu poszanowania prawa oraz dobrego imienia obu stron. Zakres podejmowanych czynności windykacyjnych uzgadniamy podczas negocjacji indywidualnych. Oferujemy pomoc na każdym etapie postępowania. Dobieramy również najbardziej odpowiednią formę działania poprzez dogłębną analizę konkretnego przypadku. W ramach naszych usług proponujemy różne metody.

• Czynności prewencyjne
Usługi windykacyjne dla firm mogą mieć charakter zapobiegawczy, a zakres owych czynności prewencyjnych uzależniamy od oczekiwań Klientów. Przede wszystkim będzie to systematyczne przypominanie o terminach bieżących płatności, aby nie dochodziło do powstawania zaległości. Ponadto zobowiązujemy się do weryfikacji różnego rodzaju danych, w tym weryfikacji teleadresowej oraz do pomocy przy sporządzaniu umów z kontrahentami, które mają skutecznie zabezpieczać interesy Klientów w przypadku wystąpienia problemów z regulowaniem należności.

• Windykacja polubowna
Windykacja dla firm może ograniczyć się do działań przedsądowych. W tym zakresie proponujemy dochodzenie roszczeń finansowych na drodze negocjacji z dłużnikami poprzez wysyłanie pism z wezwaniem do zapłaty, wykonywanie stosownych telefonów, bezpośrednie wizyty u dłużnika, przeprowadzanie wywiadów środowiskowych, a także zawieranie ugody przedsądowej i uzyskiwanie zobowiązań do uregulowania zaległych należności.

• Windykacja prawna Warszawa – obsługa sądowa oraz egzekucyjna
W przypadku braku efektów działań polubownych oferujemy naszym Klientom kontynuację procesu windykacyjnego na drodze sądowej oraz egzekucji komorniczej. Uczestniczymy w rozprawach, aby w ten sposób uzyskać nakaz zapłaty. Negocjujemy warunki ugód sądowych. Zapewniamy również pomoc w zakresie działań wspomagających egzekucję komorniczą, które obejmuje kontakty z komornikiem, gromadzenie i przekazywanie informacji o stanie majątkowym dłużnika oraz weryfikację czynności wykonywanych przez komornika.

Skuteczne usługi windykacyjne dla firm – windykacja Warszawa

Zapraszamy przedsiębiorców i właścicieli firm, którzy mają problem z nierzetelnymi dłużnikami do skorzystania z pomocy prawnej naszej kancelarii. Gwarantujemy kompleksową obsługę w zakresie windykacji prawnej. Wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo, mają także stały dostęp do wszystkich informacji na temat stanu procesu windykacyjnego.
Windykacja prawna z Kancelarią Z&P oznacza szybkie i bezproblemowe odzyskanie należności finansowych od dłużnika.

Skontaktuj się teraz

Masz pytanie? Chcesz rozwiać swoje wątpliwości?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie doradzimy, podpowiemy, zaproponujemy spotkanie w celu omówienia szczegółów.