MENU

Zmiany w adresach Sądów

Wraz z nadejściem lutego, zmianie ulegną adresy trzech komórek Sądu Rejonowego dla Warszawy- Mokotowa a także niektórych wydziałów Sądu Okręgowego w Warszawie. Nowym adresem będzie ulica Płocka a więc po sąsiedzku z naszą kancelarią!

leszno1

Początek 2014 roku przyniósł nam zmiany w adresie Sekcji Nakazowej II Wydziału Cywilnego. To już kolejna przeprowadzka Sekcji, w tym roku z Al. Solidarności przywędruje na ulicę Płocką 9/11B w okolice naszej kancelarii. Wszyscy zainteresowani ściągnięciem swoich wierzytelności w postępowaniu nakazowym bądź upominawczym, od lutego będą musieli udać się pod nowy adres. Wraz z nią na ulicy Płockiej 9/11B zagoszczą V Wydział Rodzinny i Nieletnich oraz II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej. Na luty swoją przeprowadzkę zaplanowały również wydziały Sądu Okręgowego w Warszawie: V Wydział Cywilny- Odwoławczy, VI Wydział Cywilny Rodzinny- Odwoławczy, VII Wydział Cywilny Rejestrowy, XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych, XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych, XXI Wydział Pracy. Wydziały będą urzędować na ulicy Płockiej 9.

Zwracamy uwagę, iż w związku z przenosinami sekretariaty komórek oraz wydziałów mogą być zamknięte dla interesantów. Zachęcamy do zapoznania się ze stronami internetowymi Sądów!